Áčko plní normu, na jaře si jeho soupeři vždy odvezli minimálně 4 branky a odjeli bez jediného bodu!

08.06.2010 17:27

I o tomto víkendu se áčku výsledkově dařilo a díky střelecké potenci v prvním poločase si zajistilo pohodlné vítězství 5:1 (4:1). Hra tomu však bohužel neodpovídala. Kdo utkání viděl, musel přiznat, že minimálně v prvním poločase byla hra vyrovnaná. Kdyby se šance proměňovaly šance, které oba soupeři měli, skóre by bylo asi 15:7! Hra bez obran se možná mohla líbit divákům, i když..., trenérům však určitě ne.

Celkově však první mužstvo Slavoje drží na jaře domácí neporazitelnost a 100% bodový zisk, v každém domácím zápase vstřelilo minimálně 4 branky a skóre z těchto pěti utkání má 21:5!

I béčku se v neděli dařilo a po hattricku čerstvého maturanta Zděndy Vaníčka, který vstřelil dva góly i v sobotu, porazilo Rpety 3:1 (2:0).