Bába s nůší ? Ani tu by Slavoj neporazil!

10.09.2013 14:15

Kdy jindy se mělo A mužstvo střelecky a především bodově chytit, než v domácím utkání s Praskolesy. První poločas mnoho fotbalové podívané nenabídl, navíc se hosté prosadili střelecky po nedovedeném centru, který zapadl do branky. Po bouřce v kabině nastoupil do druhého poločasu zcela jiný Osek a po čtyřech minutách svítilo na tabuli skóre 2:1 po dvou trefách Volfa. Za čtvrthodinku náskok navýšil Ehl a zdálo se, že Slavoj konečně dokráčí k vítězství. Bohužel, neschopnost odkopnout míč ze šestnáctky, další zbytečné chyby v defenzívě a celkový herní výpadek v poslední čtvrthodině zápasu se opět opakoval a jinak celkem neškodné Praskolesy dokázaly vyrovnat. V úplném závěru měly po jedné gólové příležitosti oba celky, ty však zůstaly nevyužity. Bilance ze tří prozatímních zápasů je alarmující, pouze dva body a skóre 8:10!
    Béčko v neděli nepřipustilo podobnou blamáž. Pozitivním faktem je připravených šestnáct hráčů do hry (navíc dostali volno Sojka se Šenkem), ale obraz hry zrovna ideální nebyl. Největším problémem je obsazení postu středního záložníka, proto již všichni vzhlíží k návratu Osecké Kosy - Jirky Křikavy. Přesto všechno dokázala rezerva urvat vítězství 3:1 a po třech utkáních má stále stoprocentní bilanci.

autor: mattttty