Obě mužstva vezou z Újezda po bodu!

24.08.2010 18:35

K vítězství měla jednoznačně blíže rezerva Slavoje, když vedla o poločase 2:0. A mohlo to být i více, kdyby využila další dvě obrovské příležitosti. O poločase však došlo k dvěma vynuceným střídáním a přesunutí hráčů na jiné pozice. Výsledkem bylo vyrovnání na 2:2. Poté ještě dostal Šenk svým třetím gólem v zápase a druhým z penalty Osek do vedení, ale v úplném závěru kopali penaltu i domácí a srovnali tak na 3:3.

A-tým si zřejmě představoval vstup do soutěže trochu jinak, podcenil totiž svého soupeře. Dostal se sice do vedení po přesné hlavě Doležala. Jenže pak přestal hrát a po dvou individuálních chybách domácí celek ještě do poločasu otočil výsledek. Mohlo však být ještě hůře, Újezd měl v obou poločasech velké množství šancí vstřelit branku, trestuhodně však vše zahazoval. Slavoj zahazoval také, podařilo se mu však jednou skórovat Ehlem, a tak zápas skončil 2:2.