Po dvou prohrách důležitá výhra v derby nad Újezdem!

21.09.2016 14:38

Slavoj ve 4. koke potřeboval nutně bodovat, aby neztratil kontakt s čelem soutěže a to se naštěstí nakonec podařilo.

V prvním vyrovnaném poločase šel Osek do dvoubrankového vedení díky standardním situacím. Nejdříve se z trestného kopu trefil Čížek a poté ještě z nepřímého kopu trestal Ehl. Produktivní poločas mohl ještě podtrhnout Ungr, ale přestřel prázdnou branku.

Do druhého poločasu vlétli hosté jako blesk a po 8 minutách bylo vyrovnáno. Naštěstí se domácí sebrali a dokázali svůj až abnormálně efektivní výkon přetavit ve dva další góly.

Nejdůležitějším článkem Slavoje byl Vlasta Ehl. Dvě branky vstřelil sám a na jednu přihrál Vaníčkovi. V brance se poprvé představil Petr Janeček, který svůj tým podržel především v úvodu utkání, kdy vychatal skvělým vyběhnutím při obrovské šanci útočníka Doubravanu. Celkově Petr předvedl velmi dobrý výkon.

Příští utkání hrajeme v Praskolesích, zápas začíná v 16:30. Bude to další těžký zápas, přijďte nás tedy podpořit.