První tým Slavoje udržel neporazitelnost i v Neumětelích, rezerva získala první bod!

10.09.2012 20:21

A mužstvo začalo na hřišti Horymíru bez Ehla a Dostála velmi dobře, už ve čtvrté minutě se perfektně uvolnil Doležal a z neuvěřitelného úhlu skóroval! Poté se Slavoj stáhl a hrál spíše na brejky. Tato hra se mu dařila poměrně dobře, soupeře nepustil do ničeho vážného. Ve druhém poločase však přišlo vyrovnání. Z nařízené penalty se trefil s přehledem Šebek a bylo to 1:1. Poté měli domácí ještě jednu šanci, ale k obratu naštěstí nedošlo.

Béčko potkal podobný osud, když vyrovnávací branku na 1:1 vstřelila rezerva Hostomic až v poslední minutě zápasu.

Další utkání hraje Slavoj v domácím prostředí. Áčko přivítá v sobotu UŽ od 16:30 hodin zatím suverénní Praskolesy a béčko o den později ve stejný čas Březovou.