SK Slavoj Osek B - Hostomice B 2:1 (0:1)

30.05.2011 13:47

Branky: Doležal, Ungr st.;

Rozhodčí: Bidšovský;

Sestava: Huml - Šenk - Plešmíd, Komínek, Ivanusa - Vaníček, Zeman, Ungr st., Tvrz - Kolář (Kros), Dostál (Doležal).

Pokud někdo nebyl přímo na hřišti, nikdy se nedozví o všech "tutovkách" Slavoje. V prvním poločase jich bylo napočítáno domácím třináct. U hostů to byly dvě střely z 25 metrů a jeden přímý kop z půlící čáry. I to stačilo k vedení 1:0.

Naštěstí se v poločase druhém nesnížil počet šancí na straně Slavoje a Doležalovi se podařilo srovnat. Tentýž hráč pak několik minut před koncem vyzval Lišáka (Ungra at.) k vítěznému gólu. Ten zcela odkrytou branku odmítl a nechal brankáře doběhnout na svoje místo. Poté ho, již ležícího na brankové čáře, lehkým lobíkem překonal a zajistil Oseku tři uklidňující body.

Trenér Kros po návratu z Faerských ostrovů zlomil bodové prokletí a jeho tým si mohl vychutnat oslavy tří bodů v Restauraci Slavoj. Snad jen název oné "restaurace" ji stále drží při životě, protože úroveň příjemnosti a ochoty zdejšího personálu se blíží odstrašující až neexistující úrovni.