Tápání A mužstva pokračuje, Béčko slaví třetí výhru v řadě!

23.04.2012 14:48

Po dlouhé době mohl Trenér Plecitý vybírat, koho pošle na hřiště. Ale ani v téměř kompletní sestavě se herní projev celého týmu nezlepšil. Velké hrubky v defenzivě, nepřesnosti a nedůraz v útočné fázi. To jsou hlavní příčiny neuspokojivé hry a výsledků posledních týdnů. Kdy jindy než doma proti mužstvu z Broum by se mělo vše k lepšímu obrátit? Je to smutné, ale když zazněl závěrečný hvizd, musel být Slavoj s remízou 2:2 (1:2) spokojen.

Na úplně jiné vlně se veze rezerva Slavoje a to v nedělním zápase přivítala na jaře stoprocentní Všeradice. Pohybem a rychlostí sice hosté čeřili zadní řady Slavoje, ovšem na to se naštěstí fotbal nehraje. V první půli se po rychlém brejku prosadil navrátilec Vlasta Ungr ml. a pár minut po začátku druhého poločasu už to bylo o dvě branky, když míč se štěstím a přispěním brankáře, dotlačil do sítě Volf. Veškeré pokusy hostů zastavila buďto spolehlivě pracující obrana nebo s přehledem chytající Křivánek. Devět bodů a skóre 8:0, to je bilanci posledních tří zápasů a taky rázný krok k záchraně!