Obě mužstva si přivezla z Neumětel bod!

24.10.2011 12:46

Sobotní zápas áčka rozhodně nepatřil k vydařeným utkáním, ale i přes neproměněnou penaltu Slavoje v úvodu zápasu a obrovské množství gólových příležitostí domácích ve zbytku prvního poločasu, svítil na ukazateli skóre ještě v 70. minutě stav 0:2. Bohužel se vedení nepodařilo udržet. Neumětely nejprve vstřelily kontaktní gól a v 89. minutě se radovaly z vyrovnání. Zápas tak skončil patrně zaslouženou plichtou 2:2 (0:0). V neděli se body na hřišti Neumětel opět dělily. Osek opět vstřelil vedoucí gól, ale domácím se podařilo z penalty vyrovnat a béčko si odvezlo také bod za remízu 1:1 (0:0).

V sobotu se oženil Aleš Komínek zvaný "ramínko" a tak je na čase ukončit anketu, která se věnovala této události. Jistě všichni pevně věříme, že se její konečný výsledek nenaplní a alespoň občas Aleše na hřišti uvidíme.

Tréninky jsou již od 17:00 hodin!